UQ Software uues kuues

22.07.2005
UQ Software uues kuues

Viimase poole aasta jooksul on meie ettevõttes toimunud palju muudatusi. Oleme muutnud oma äristrateegiat, milleks oli eelnevalt vaid kiirete ning odavate kodulehekülgede pakkumine Eesti turul. Turu nõudmistele ja klientide soovidele vastu tulles hakkasime aga tegema ka mahukamaid kodulehekülgede projekte. Tänaseks oleme oma koduleheteenused jaganud kahte rühma: kodulehekülgede täislahendused ning kiired ja madala hinnaga kodulehed väikefirmadele. Meie jaoks on olulised mõlemad kliendigrupid. Me saame aru, et ka alustavatele firmadele ning väikefirmadele on vaja väljundit internetis – sellest saabki alguse firma areng ning edasine kasv. Seega pakume endiselt soodsaimat võimalust kodulehe valmistamiseks. Samas pöörame suurt tähelepanu oma teenuse kvaliteedile ning tegeleme pideva protsessiparendusega, et ületada ka kõige nõudlikemate klientide ootused.

Lisaks sisulisele poolele on muutused toimunud ka meie asukohas. Alates juulist 2005 asume me uutes kontoriruumides aadressil Tatari 64, Tallinn. Seoses firma kiire kasvuga tekkis vajadus suuremate ruumide järele. Asume ikka kesklinnas, et klientidel oleks meid mugav leida.

Lisaks sellele on muutunud ka meie kodulehekülg. Uuenenud lehekülg lähtub oma ülesehituses meie uuest strateegiast, kus pakume vastavalt mugandatud teenuseid erinevate vajadustega kliendigruppidele. Loodame, et leiate meie lehelt selle, mida vajate ja otsite ning saame aidata Teie plaanid ellu viia!