Uudne veebi beebiraamat

02.12.2005
Uudne veebi beebiraamat

Meil on heameel teatada, et oleme turule jõudnud täiesti uuelaadse teenusega: Beebiveeb.net. See on mõeldud väikelaste vanematele ning on ühtlasi hea kingiidee katsikule minnes.

Beebiveeb on igale lapsele tehtav isiklik kodulehekülg. www.beebiveeb.net on keskkond, kus saab teha oma lapsele tema isikliku kodulehekülje. Tema lehekülje kaudu saab kergesti jagada pilte ja jutte lapsest, kõigi või väljavalitud sugulaste ja sõpradega. Kodulehe kaudu saab pilte vaadata ja jutte lugeda teises Eestimaa servas elav vanaema, vanaisa või teises linna otsas elav sõbranna, sõber. Beebiveebi kaudu saab lapse arengu rõõme ja üllatusi jagada kõigi nendega, kes on teile olulised ja kellele olete olulised teie!

Lapsevanemad soovivad mälestusi lapse esimestest eluaastatest säilitada ka 10... 20... 50ne aasta pärast. Beebiveebis saab igal hetkel kodulehest genereerida .pdf formaadis beebiraamatu ning kogu sisestatud info on salvestatud alatiseks. Elektroonilisel kujul beebiraamat ei põle, ei upu, ei rebene, ei koltu. Alati võib .pdf beebiraamatu ka välja printida.

Lugege lisa www.beebiveeb.net