Kes me oleme?

AlignSoft OÜ (algselt UQ Software UÜ) on Eesti turul tegutsenud alates 2004. aasta jaanuarist, omame pikka kogemust Eesti ja rahvusvahelisel IT-turul. Meie peamiseks kompetentsiks on koduleheküljed, e-kaubandus ning SEO. Lisaks sellele pakume erinevaid disainiteenuseid, programmeerimistöid, andmebaase, hostinguteenust, serverihostingut ja muid tarkvaralahendusi.

Meie visiooniks on viie aastaga saada Eesti tuntuimaks väikese ja keskmise suurusega ettevõtete kodulehekülgede valmistajaks. Ühelt poolt soovime, et kõige rohkem leitavad koduleheküljed Eesti internetimaastikul oleksid meie firma toodetud. Teiselt poolt proovime saavutada seda, et internetist leitud lehtedest visuaalselt kauneimad ja lihtsasti mõistetavamad oleksid meie loodud.

Meie missioon on suurendada oma klientide kliendibaasi. Saavutame seda läbi kaunite, lihtsasti kasutatavate ja võtmekliendile suunatud disainilahenduste, lihtsate ning kasutajasõbralike menüüde ja otsingumootoritele hästi leitavate lehtede. Me toome Teie ettevõtte nähtavale ning paneme Teid särama.